Intel Extreme Masters
Intel Extreme Masters
Staňte se součástí špičkové progamingové komunity s počítači HAL3000, které mají certifikaci Intel Extreme Masters. IEM představuje sérii mezinárodních turnajů v eSportu, které se konají po celém světě a sdružují ty nejlepší v oblasti Electronic Sports League (ESL). Tato profi liga, sponzorována společností Intel, pořádá sportovní klání v oblíbených on-line titulech, jako například Counter-Strike: Global Offensive, Quake Live, League of Legends nebo Hearthstone. Poměřte své síly v multiplayerových bitvách bez kompromisů, certifikované sestavy HAL3000 představují to nejlepší herní železo do každé bitvy.
voucher Intel Software Starter Pack
Intel Software Starter Pack
Ke každému HAL3000 Intel Extreme Masters certifikovanému počítači dostanete speciální kupón Intel Software Starter Pack. Tento kupón obsahuje unikátní klíč, jenž se aktivuje na webových stránkách: starterpack.intel.com. Po úspěšné aktivaci pomocí hlavního klíče dostanete k dispozici cenný bonusový obsah, obvykle v podobě plných verzí vybraných her či kreditu do vybraných F2P herních titulů.
Celkova hodnota her zdarma a kreditu pro využiti ve hrach je $289.96. *Kredit lze využít jen pro nové uživatele WoW, WoT. **Platí do vyprodání zásob nebo do 1. dubna, podle toho, co nastane dříve. Titul Just Cause 3, bude nahrazen jiným aktuálním titulem.

HAL3000 Sestavz MČR Heart Of Gamers Intel Extreme Masters certified PC
HAL3000.cz ©2017 100MEGA Distribution spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Uvedené ceny jsou doporučené koncové ceny. Změna cen vyhrazena. Veškeré informace mají informativní charakter.